İletişim

Barida Hotels 102 Cad. No: 81 Isparta / TURKEY

Misafirlerimizin günün her saati keyifli vakit geçirebilecekleri sıcak, hareketli ve rahat atmosferimizde kaliteli ve erişilebilir bir gastronomi deneyimi sunuyoruz. İmzamız haline gelen yemeklerimiz, misafir odaklı hizmetimiz ve sunumumuz ile 20 yıl önce Antalya’da açıldıktan sonra, misafirlerimizin daha kolay ulaşabilmesi için farklı lokasyonlarda yer almaya başladık. Şu an Türkiye’de ve yurtdışında birçok noktada Shakespeare Coffee & Bistro bir buluşma noktası haline geldi.

Shakespeare Coffee & Bistro’da tüm yiyecek ve içecek seçenekleri hayallerin ötesinde farklı lezzetlerden oluşuyor. Her menümüz dünya mutfaklarından seçilen yemekleri ve yerel tatları barındırıyor.

Bistro konseptiyle sunduğumuz yeme-içme deneyimi, kendimize özel sunumumuz ile misafirlerimiz dünyanın dört bir yanından gelen lezzetlerin tadına varıyor. Açık veya kapalı alanda kendine özel dekore edilmiş şubelerimiz; misafirlerimizin sevdikleriyle beraber en özel ve unutulmaz anlarına, bitmeyen sohbetlerine, iş toplantılarına, uzun Pazar kahvaltılarına veya kahve sohbetlerine eşlik ediyor.

Shakespeare Coffee & Bistro; Pazar gününüze keyifle başlayacağınız lezzetli kahvaltıları, benzersiz yemek seçenekleri, atıştırmalıkları, geniş alkollü ve alkolsüz içeceklerin bir araya geldiği özel bir menü sunuyor.

Her misafirimizin damak tadına hitap eden menümüzde ayrıca çocuklar için özel seçeneklere de yer veriyoruz. Fit menü, vegan&vejeteryan seçenekler de menümüzde unutulmadı. Hafif atıştırmalıklardan lezzetli tabaklara, mevsimlere ve beğenilere göre şekillenen menü çeşitlerinden Türk ve Dünya mutfaklarının lezzetlerini şeflerimizin yorumu ile sunuyoruz.

Adres

Bahçelievler, Süleyman Demirel Cd. No:81, 32200 Isparta Merkez/Isparta

Instagram

shakespeare.barida

Outletler

Otelimiz bünyesinde bulunan outletlerde siz de kendinize uygun bir eğlence imkanı bulabilirsiniz.

Tümünü Gör

Telefon Rezervasyonu

Telefonla otel yetkilimizle görüşerek dilediğiniz odaya güvenle rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Telefon

+90 (246) 500 25 25

Email

info@baridahotels.com